B82732F2451B001
Наименование
Кол-во
Цена
B82732F2451B001 (TDK (EPCOS)) 88 169.09
Описание B82732F2451B001
COIL CHOKE 100MH 450MA PIN
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B82732F
Inductance 100mH
Current 450mA
DC Resistance (DCR) 2.93 Ohm