B82733F2701B001
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание B82733F2701B001
COIL CHOKE 100MH 700MA PIN
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B82733F
Inductance 100mH
Current 700mA
DC Resistance (DCR) 1.81 Ohm