B82790S0513N201
Наименование
Кол-во
Цена
B82790S0513N201 (TDK (EPCOS)) 420 380.46
Параметр
Значение
Корпус (размер) 0.280" L x 0.236" W x 0.193" H (7.10mm x 6.00mm x 4.90mm)
Filter Type Common Mode - 2 Line Array
DC Resistance (DCR) 160 mOhm
Current 500mA
Inductance 51µH