B82790S253N201
Наименование
Кол-во
Цена
B82790S253N201 (TDK (EPCOS)) 924 465.00
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B82790S0
Inductance 25µH
Current 500mA
DC Resistance (DCR) 110 mOhm
Filter Type Data, Signal Line
Корпус (размер) 0.280" L x 0.236" W x 0.193" H (7.10mm x 6.00mm x 4.90mm)