BLM03AG800SN1D
Цена
Описание BLM03AG800SN1D
FERRITE CHIP 80 OHM 200MA 0201
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM03A
Impedance @ Frequency 80 Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max