BLM03AX102SN1D
Цена
Описание BLM03AX102SN1D
FERRITE BEAD 1000 OHM 200MA 0201
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM03AX
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max