BLM03AX121SN1D
Цена
BLM03AX121SN1D (MURATA) 9120 2.02
Описание BLM03AX121SN1D
FERRITE BEAD 120 OHM 450MA 0201
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM03AX
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating 450mA
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max