BLM15AG121SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15AG121SN1D (MURATA) 2720 1.51
Параметр
Значение
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM15A_SN
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 500mA
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max