BLM15AG700SN1D
Версия для печати
Цена
Серия EMIFIL®, BLM15A_SN
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency 70 Ohm @ 100MHz
Current Rating 500mA
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max