BLM15BD102SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15BD102SN1D (MURATA) 11040 12.67
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM15B
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max