BLM15EG121SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15EG121SN1D (MURATA) 4640 2.90
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM15E
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating 1.5A
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max