BLM15PD300SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15PD300SN1D (MURATA) 4000 1.56
Описание BLM15PD300SN1D
FERRITE CHIP 30 OHM 2200MA 0402
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM15P
Impedance @ Frequency 30 Ohm @ 100MHz
Current Rating 2.2A
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max