BLM18BA100SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18BA100SN1D (MURATA) 800 1.97
Параметр
Значение
Filter Type Differential Mode - Single
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Current Rating 500mA
Impedance @ Frequency 10 Ohm @ 100MHz