BLM18BB750SN1D
Импеданс (100МГц) 75 Ом +25% 0.2A SMD 0603 -55..+125°C
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18BB750SN1D (MURATA) 1440 1.64
Параметр
Значение
Filter Type Differential Mode - Single
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Current Rating 500mA
Impedance @ Frequency 75 Ohm @ 100MHz