BLM18BD121SN1D
Цена
BLM18BD121SN1D (MURATA) 12000 1.13
Параметр
Значение
Filter Type Differential Mode - Single
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz