BLM18BD152SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18BD152SN1D (MURATA) 240 1.91
Параметр
Значение
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Current Rating 50mA
Impedance @ Frequency 1.5K Ohm @ 100MHz