BLM18KG601SN1D
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18K
Impedance @ Frequency 600 Ohm @ 100MHz
Current Rating 1.3A
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max