BLM18KG700TN1D
Версия для печати
Цена
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18K
Impedance @ Frequency 70 Ohm @ 100MHz
Current Rating 3.5A
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max