BLM21BB600SN1D
Частотный фильтр
Наименование
Кол-во
Цена
BLM21BB600SN1D (MURATA) 3200 5.48
Параметр
Значение
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 60 Ohm @ 100MHz