BLM21BD221SN1D
Частотный фильтр
Цена
BLM21BD221SN1D (MURATA) 1680 5.48
Параметр
Значение
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz