BLM31PG330SN1L
Версия для печати Частотный фильтр
Наименование
Кол-во
Цена
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM31P
Impedance @ Frequency 33 Ohm @ 100MHz
Current Rating 6A
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max