BLM31PG500SN1L
Импеданс (100МГц) 50 Ом 3А SMD 1206 -55..+125°C
Наименование
Кол-во
Цена
BLM31PG500SN1L (MURATA) 1440 13.38
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM31P
Impedance @ Frequency 50 Ohm @ 100MHz
Current Rating 3A
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max