BLM41PG471SN1L
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Current Rating 2A
Impedance @ Frequency 470 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM41P
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max