NFE61HT102F2A9L
Цена
NFE61HT102F2A9L (MURATA) 480 252.33
Описание NFE61HT102F2A9L
FILTER LC HIGH FREQ 1000PF 2706
Серия EMIFIL®, NFE61H
Напряжение 100V
Current 2A
Емкость 1000pF