NFE61PT101Z1H9L
Цена
NFE61PT101Z1H9L (MURATA) 720 71.68
Описание NFE61PT101Z1H9L
FILTER LC HIGH FREQ 100PF 2706
Серия EMIFIL®, NFE61P
Напряжение 50V
Current 2A
Емкость 100pF