NFE61PT361B1H9L
Наименование
Кол-во
Цена
NFE61PT361B1H9L (MURATA) 1200 39.27
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, NFE61P
Напряжение 50V
Current 2A
Емкость 360pF