PLA10AN3621R0D2B
Наименование
Кол-во
Цена
PLA10AN3621R0D2B (TOKYO PARTS) 9600 33.48
Параметр
Значение
Current 1A
Inductance 3.6mH
Серия EMIFIL®, PLA10
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Filter Type Common Mode - 2 Line Array
Корпус (размер) 0.709" L x 0.630" W x 0.689" H (18.00mm x 16.00mm x 17.50mm)