V430ZA05P
Наименование
Кол-во
Цена
V430ZA05P (LITTELFUSE) 40 25.13
Описание V430ZA05P
VARISTOR 430V 11J 5MM RADIAL ZA
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия ZA
Varistor Voltage 495V
Current-Surge 400A
Число каналов 1
Maximum AC Volts 275VAC
Maximum DC Volts 369VDC
Energy 11J
Корпус (размер) Disc 5mm