B57153S0150M000
Наименование
Кол-во
Цена
B57153S0150M000 (TDK (EPCOS)) 1759 69.81
Параметр
Значение
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Diameter 0.335" (8.5mm)
Допустимые отклонения емкости ±20%
Current - Steady State Max 1.8A
R @ 25°C 15 Ohm
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Tolerance ±20%