B57236S0500M000
Версия для печати
Цена
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Diameter 0.453" (11.51mm)
Допустимые отклонения емкости ±20%
Current - Steady State Max 1.9A
R @ 25°C 50 Ohm
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Tolerance ±20%