B82732F2451B001
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание B82732F2451B001
COIL CHOKE 100MH 450MA PIN
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия B82732F
Inductance 100mH
Current 450mA
DC Resistance (DCR) 2.93 Ohm