BLM15AG121SN1D
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM15A_SN
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 500mA
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max